Beyazıt Öztürk’den ‘Beyaz Show’ açıklaması!

• Yazar: | • Tarih: 7/Haziran/2020 - Pazar | • Kategori: Güncel Haberler | • 2 Yorum

Paylaşın
Beyazıt Öztürk'den 'Beyaz Show' açıklaması!

Beyazıt Öztürk, ulusal bir radyo programının sosyal medyada gerçekleştirdiği canlı yayınına konuk oldu. Öztürk, karantina günlerini nasıl geçirdiğini anlattı, ve özel hayatına dair samimi açıklamalarda bulundu.

Şovmen Beyazıt Öztürk, corona virüsü yüzünden eve kapanan ünlü isimlerden biri. Aylardır evde olan Öztürk, sosyal medyada gerçeklesen bir radyo programının canlı yayınına katıldı.

“EN ÇOK ANNEMİ ÖZLEDİM”

Karantina günlerini anlatan Beyazıt Öztürk, “Annemi çok özledim. 16 Mart’tan bu yana evden çıkmıyorum. Arkadaşlarımla görüşmeyi, sohbet etmeyi de çok özledim” dedi.

“TEKLİF VAR”

“Beyaz Show”un yeniden başlayacağı iddialarına da cevap veren Öztürk, “Teklifler var. 2 sene oldu, ben de çok özledim ve yeniden başlamak istiyorum. Ama henüz net bir durum yok. ‘Beyaz Show’ seyircisiz olamaz. Program enerjisini seyirciden alıyor. Koronavirüs döneminde de o kadar kalabalığı bir arada toplamak mümkün değil. O yüzden ileride duruma göre hareket edeceğim.” diye konuştu.

Etiketler: , ,

Beyazıt Öztürk’den ‘Beyaz Show’ açıklaması! " bu yazı 8:07 am saatinde ve 7 - Haziran - 2020 tarihin'de " Güncel Haberler " kategorisinde yayınlanmış olup " editor " tarafından yazıldığı sanılmaktadır. Ayrıca 2 Yorum yazılmıştır.

“Beyazıt Öztürk’den ‘Beyaz Show’ açıklaması!” için 2 cevap

  1. otohocam dedi ki:

    Beyaz show bizim küçüklüğümüzün en büyük eğlencesiydi. Cuma akşamları herkes beyaz şov izlerdi. Beyaz’ın bir diğer özelliği de otomobillere olan ilgisidir. Beyaz’ın çok az bildiği otomobil kolleksiyonu vardır.

  2. Bence Beyaz show Tv8’de başlar. Acun kaçırmaz Beyazı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir