Çağatay Ulusoy Barbaros iptal olunca flaş bir karar aldı! Bölüm başı…

• Yazar: | • Tarih: 9/Temmuz/2020 - Perşembe | • Kategori: Genel Konular | • 2 Yorum

Paylaşın

Hakan Muhafız dizisinde rol alan Çağatay Ulusoy, uyarlama bir dizide konuk oyuncu olacak. Öte yandan yakışıklı oyuncuya, yeni bir dizi için bölüm başı 200 bin TL teklif edildiği ortaya çıktı.

Netflix’teki ilk Türk projesinde yer alan ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy, başka projelerde de destek vermeye başladı. Yakışıklı oyuncu uyarlama bir dizi için konuk oyuncu olacak.

Ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy, Ay Yapım’ın Star için çektiği “Call My Agent” dizisinin yerli uyarlamasına konuk oyuncu olarak dahil olacak. Ali Bilgin’in yönettiği dizinin üçüncü bölümüne konuk olacak olan Ulusoy, tıpkı ilk bölüme konuk olan Tuba Büyüküstün gibi kendisini canlandıracak.

Barbaros dizisinde Oruç Reis karakteri için anlaşmayı son anda iptal eden Çağatay Ulusoy son haliyle dikkat çekmişti. Rol için bir hayli kilo alan Ulusoy anlaşma sağlanamayınca başka dizilere yöneldi.

TUBA BÜYÜKÜSTÜN VE ÇAĞAN IRMAK DA ROL ALACAK

Dizinin Tuba Büyüküstün’lü sahneleri dün ve önceki gün çekildi. İkinci bölümse ise ünlü yönetmen Çağan Irmak’ın rol alacağı belirtildi.

Öte yandan Çağatay Ulusoy’la ilgili bir başka kulis bilgisi daha gündeme geldi. TV100’ün haberine göre; Ulusoy’un Tims&B’nin Show TV için çekeceği Şeref Sözü dizisi için teklif aldığı ve yakışıklı oyuncuya bölüm başına 200 bin TL önerildiği iddia edildi.

Etiketler: ,

Çağatay Ulusoy Barbaros iptal olunca flaş bir karar aldı! Bölüm başı… " bu yazı 5:13 pm saatinde ve 9 - Temmuz - 2020 tarihin'de " Genel Konular " kategorisinde yayınlanmış olup " editor " tarafından yazıldığı sanılmaktadır. Ayrıca 2 Yorum yazılmıştır.

“Çağatay Ulusoy Barbaros iptal olunca flaş bir karar aldı! Bölüm başı…” için 2 cevap

  1. Ankara tercüme dedi ki:

    Nedense bu adamı en çok yakıştırdığım rolü medcezirdekiydi. diğer dizilerde de görünce aklıma o geldiği için izleyemiyorum yapmacık geliyor.

  2. Bahisboard dedi ki:

    Bu çocuğu seviyor muyum sevmiyor muyum çözemiyorum bazen çok soğuk donuk geliyor bana nedense.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir