Türkiye’de ve Dünyada Koronavirüs (korona virüs) vaka sayısı

• Yazar: | • Tarih: 23/Mart/2020 - Pazartesi | • Kategori: Güncel Haberler | • 17 Yorum

Paylaşın

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 21 Mart tarihinde corona virüsü (koronavirüs) ile ilgili son dakika gelişmelerini Twitter’dan açıkladı.

Koca sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı; Son 24 saatte 2953 ŞÜPHELİYE TEST yapıldı. 277’si POZİTİF ÇIKTI. Hasta sayımız 947’ye ulaştı.

Etiketler:

Türkiye’de ve Dünyada Koronavirüs (korona virüs) vaka sayısı " bu yazı 11:51 pm saatinde ve 23 - Mart - 2020 tarihin'de " Güncel Haberler " kategorisinde yayınlanmış olup " admin " tarafından yazıldığı sanılmaktadır. Ayrıca 17 Yorum yazılmıştır.

“Türkiye’de ve Dünyada Koronavirüs (korona virüs) vaka sayısı” için 17 cevap

 1. taha dedi ki:

  Tüm dünyaya yayılan corona Türkiye’ye de en son geldi ve devam ediyor. Sağlık bakanı hergün açıklama yapıp süreci sakin tutmaya çalışsada herkes tedirgin. Coronadan korunmak için evde kalın dışarı çıkmayın. Bilgilendirme için teşekkürler.

 2. Ayaz Teknik dedi ki:

  Corona virüs gelişmelerini yakından takip ediyoruz.

 3. Ahmet dedi ki:

  Durumlar hepimizi korkutuyor. Bir an önce bitmesi dileğiyle diyeceğim ancak Çin’de hala devam eden süreç bizim içinde önümüzde daha bir kaç ay olduğunu gösteriyor..

 4. recep kaya dedi ki:

  Bence şuan evde oturmak en iyisi hep giderler gide daha kötüye diyor

 5. Sinem dedi ki:

  Bakalım durum daha ne kadar kötüye gidecek

 6. dizgi tasarım dedi ki:

  Allah sonumuzu hayır etsin. Bir virüstür gidiyoruz ama yaz aylarında azalacağını ve hatta aşısının bulunacağını söylüyorlar.

 7. Sitemofil dedi ki:

  Cidden Korkutucu Bir Tablo. Yazınız Sayesinde Daha Çok Bilgi Edindim. Dışarıya Çıkmamak En Doğru Karar Olucaktır.

 8. Oguz dedi ki:

  Vaka sayısı her geçen gün artıyor. Herkes üzerine düşeni yapmalı ve evde kalmalı. Bulaş zincirinin bir parçası olmayalım.

 9. Oguzz dedi ki:

  Vaka sayısı her geçen gün artıyor. Herkes üzerine düşeni yapmalı ve evde kalmalı. Bulaş zincirinin bir parçası olmayalım. 60 yaş üstü bir kişinin bile virüse temas etmesinde rol oynarsak bu vicdani sorumluluğu kaldıramayız.

 10. Uffak dedi ki:

  Gün geçen gün artıyor. Dünyada böyle bir şeyin ortaya çıkacağını kim düşünebilirdi. Umarım zaman içerisinde çözülür. Herşey normale döner.

 11. Antalya Avukat dedi ki:

  Bu virüsün nasıl çıktığıyla ilgili komplo teorileri bir tarafa kalsın ama ciddi anlamda yaşam alanımızı daralttı ve sağlığın ve temzliğin önemini bir kez daha gösterdi bizlere. Allah bu milleti korusun Ülkemizi de bir an önce normale dönmeyi nasip etsin İnşallah.

 12. BRNKLBKN dedi ki:

  Vaka sayısı her geçen gün artıyor. Herkes üzerine düşeni yapmalı ve evde kalmalı. Bulaş zincirinin bir parçası olmayalım. 60 yaş üstü bir kişinin bile virüse temas etmesinde rol oynarsak bu vicdani sorumluluğu kaldıramayız.

 13. corona geçmezse evde ya açlıktan ya çok yemekten telef olacağız zaten.

 14. kavas dedi ki:

  korona virüs mevzusu bir süre daha gündemimizde kalacak gibi görünüyor.

 15. Chat dedi ki:

  valla koronavirüs bitse bile etkileri arkasından gelecektir. Umarım çok fazla sarsıcı olmaz ekonomik anlamda..

 16. elbistan dedi ki:

  Geçmiş tarihlerdede çeşitli salgın hastalıklar varmış ve ozamanlardada evlerde kalın demişler faydalarınıda gören olmuş. Yeni nesil covid 19 da da ülkemiz iyi önlem aldı ama yinede hasar olacaktır şüphesiz. Umuramki bir an önce biter ve bu salgından kurtuluruz eskisi gibi olamaya biliriz ama nefes alıyorsan yaşamaya devam demeliyiz.

 17. reality z izle dedi ki:

  Vaka sayısı tekrardan yükselmeye başladı. Ne yazık ki vatandaş sahiller ve mesire alanlarına akın etmeye başladı. 2.Dalga gelmesi çok ihtimal ama inşallah olmaz. İnsanlar bir türlü tedbirler konusunda yeterli davranışı sağlamıyor. Umarım en kısa zamanda bu sorundan kurtuluruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir