Hava Durumu
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.

KESİAD ikinci kuşak kahvaltıda buluştu

Kestel sanayici ve işadamları derneği KOSAB yönetim kurulu ev sahibliğinde kahvaltılı organizasyonla ikinçi kuşak gençleri buluşturdu.
Haber Giriş Tarihi: 21.08.2022 14:43
Haber Güncellenme Tarihi: 21.08.2022 14:43
https://www.forumhaber.com
kapak resmi

Abidin Usta’da bir araya gelen genç kuşak sanayiciler tanışma ve kaynaşma kahvaltısında genel bir değendirme yaptılar. KOSAB Kestel organize sanayi bölgesi yönetim Kurulu başkanı Cem HISIMCIL’ın açılış ve “Hoşgeldiniz” selamlama konuşmasını mütakip, ikinci kuşak gençler kendi bölgeleri ve faaliyetlerden bilgi aldılar. Geçen dönemlerde KESİAD başkanı olan Mustafa ÜLKER ‘de katılımlarından dolayı teşekkür ederek, İstanbul Ev tesktili Fuarı ile çakıştığı için yapılamayan son Genel Kurulun olağanüstü olarak gerçekleştirildiğini ifade etti. İkinci kuşak gençlerin üyeliklerinin gerekliliğini anlattı. Bu kahvaltının genç üyeler arasında network zenginliği oluşturacağını beyanla yapılabilecek faaliyetlerin önemine değindi. 

Ülkemizin ağır bir dönemde olduğu, özellikle doğalgaz ve Elektrik enerjisine gelen zamların sanayiciyi belirsizliğe ve çaresizliğe sürüklediğini kabulü ile tanışma ve kaynaşma toplantısısı son buldu. 

İki ayda bir mutad toplantılarda buluşmak arzusu dile geldi. Bir sonraki toplantıda buluşmak üzere toplantı mekanından ayrıldılar. 

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar