SON DAKİKA
Hava Durumu

Bir günlük sevgililer günü

Yazının Giriş Tarihi: 14.02.2022 03:25
Bugün 14 Şubat 2022 normal bir haftanın ilk günü pazartesi normalde gelelim bu günü özel olarak kullananlar var demi sevgililer günü diye günler hatta haftalar öncesinden reklamla mı yapılıyor billboard larda, televizyonlarda hatta insanlar kendi aralarında yarışa giriyorlar bunu fırsat bilen mağazalar kampanya adı altında güya o güne özel indirim yapıyorlar.
Emperyalist güçler planlar hayata bizler geçiririz adamların tüm organizasyonlarını canla başla yerine getiriyoruz biz Müslümanlar maalesef baş aktörleriyiz sevgiler günü Anneler, Babalar vb. Günler var yazamadığım vardır elbet bunlar bilerek ve planlanarak yapılan organizasyon. Şimdi derseniz ki ne zararı var sevgilime sevdiğime bir hediye almak? Tabiki bir zararı yok imkânın varsa al tabi alamayan ne yapsın sevdiğini nasıl göstersin sevgisini hediye alamadı diye sevmiyor mu şimdi yani.
Sevgimizi maddiyata kurban etmeyelim çok kıymetli olan o sevgiyi, basitleştirmeyelim sevgi kutsaldır, onun bunun demesiyle gündem olmamalı, hoş ne yaparlarsa yapsınlar onların sevgililer günü yılda bir gün ama bizim, benim sevgim üçyüz altmış beş gün (365) benim sevgimi öyle saatlere bir güne sığdıramazlar, hapsedemezler ben, biz sevdik mi ÖMÜRLÜK SEVERİZ yine de siz sevdiğinize hediye alın zararı yok yanlız kadınlar şu tavsiyeme uyun eşinizin, nişanlınızın durumunu biliyorsanız illede tutturmayın adamı zor durumda koymayın, imkan varsa eğer göreyim sizi iyi kullanın bu günü. Yoksa imkan hediye bekleyenler gelmemişse eğer hediye imkan yoktur bilin olsa mutlak gelirdi hediye, yok diye yüzünüzü dökmeyin, siz ona gülümseyin dile getirmeyin hiç. Gülümseyin siz, o sizi hediye alıp bir güne hapsedenlerden daha çok sever.
Vel hasıl geldik yazının sonuna bu haftaki yazım 14 Şubat a denk gelince bende böyle bir şey yazdım, içimden geleni aktardım sizlere umarım kimseyi gücendirmemişimdir. Son olarak bir imdat Gürel sözü bırakayım ve sizlere veda edeyim haftaya görüşmek ümidiyle hoş çakalın.
SAKIN SEVGİNİZİ MADDİYATLA ÖLÇMEYİN.
 
 
 
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.