SON DAKİKA
Hava Durumu

Nereye gidiyor insanlık

Yazının Giriş Tarihi: 16.05.2022 18:19
Yazının Güncellenme Tarihi: 16.05.2022 06:19

Arkana yaslan. Bundan 30 sene geriye git yaşı müsaitler 40 sene gitsin. Ne kadar güzel günlerdi TV kısıtlı tek kanal tek dizi vardı ne internet nede cep telefonu vardı, sosyal medya yoktu velakin bir birimizi daha sık görürdük. Şimdi bir arkadaşımızın çok yakın dostumuzu aylar geçiyor göremiyoruz hep monotonlaştık.

Sosyal medya hal hatır sormayı unutturdu, diziler televizyondaki bizi birbirimize kutuplaştırdı uzaklaştık artık bir birimizi unuttuk en yakın arkadaşlar. Hep eskiler iyidi diyeceğiz bizden sonrakiler de bizim beğenmediğimiz bu zamana iyi diyecekler düşünün artık gelecek nasıl bir vahim, çünkü her geçen gün soyutlanıyor insanlık geri dönülmez bir çarkın içindeyiz bizi öğütüyor her gün evet her gün , bizi bizden her gün uzaklaşıyoruz dostumuzdan eşimizden mazileştiriyoruz. Uzun zaman görmüyoruz, umursamıyoruz uyuşturulmuşuz.

Gelecek pek vahim görünüyor iyice insan ilişkileri kaybolacak her şey sanal olacak ama her şey kimse yerinden, evinden çıkmaz her halde. Mağazalar sanal, marketler sanal, giyim sanal, Hayat tamamen sanal durum vahim.

Bizlere düşen aradaki mesafeyi kapatmak arada bir 15 günde bir toplanıp hiç bir şey yapmıyorsak eski günleri yad etmek fenada olmaz yani demi. Daha değişik fikirler sizler ilave edin kopmayalım birbirimizden bağlarımızı güçlendirelim Örnek olalım bu konuda. Bizden sonrakilere belki örnek, veya Kılavuz oluruz kim bilir.

Çok karamsar bir yazı olduğunu düşünmeyin elbette geleceğimizi sırlanacak daha ileriye götürecek, zirveye taşıyacak altın gibi gençlerimiz var Allah cc yollarını açsın onların.

Gelecek daha kötü diye aramızda konuşuyoruz belki yanlız kim bilir belki de altın çağlarını yaşayacaklar nerden bile biliriz ki hemen ahkam kesmeye başlıyoruz medyumluk yapıyoruz gelecek hakkında. Kalın sağlıcakla.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.