SON DAKİKA
Hava Durumu

Devlet Bahçeli'ye yoğun ilgi

Yazının Giriş Tarihi: 13.09.2022 16:59
Yazının Güncellenme Tarihi: 13.09.2022 16:59

Geçtiğimiz pazar günü Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Sn. Devlet Bahçeli'nin katılımıyla düzenlenen Bursa mitingiyle ilgili tespitlerimi aktaracağım.

Bu miting 11 eylül tarihinde düzenlendi. 11 eylül Bursa'nın düşman kurtuluşunun 100. Yılıydı. Sn. Bahçeli'nin bu tarihte Bursa'da olması Bursalıları çok memnun etti. Büyük bir coşkuyla karşılandı.

Bende ForumHaber.com olarak bizzat mitingi en ön sıralardan izledim. Gerçektende müthiş bir ilgi ve yoğunluk vardı. Yapılan seçim anketlerine Bursa'dan güzel bir cevap geldi. MHP'ye gösterilen ilgi anketlerin bir çoğunun düzmece olduğunu göstermiş oldu.

Anket firmalarının neredeyse tamamı bu işi sadece para kazanmak için yaptığından dolayı hangi parti daha çok para verirse onun oyunu yüksek gösteriyor. Anketlerin çoğunu dikkate almamak lazım.

**

Bursa'da bağırıp çağırmadan efendi ve sağlam bir duruşla çok başarılı siyaset yapan bir il başkanı var. MHP Bursa İl Başkanı Sn. Cihangir Kalkancı. Bu mitingdeki yoğun katılımda emeği çok.

Temiz bir dille gerçektende çok kaliteli bir kişilik. Ben kendisinin siyasetini çok beğeniyorum.

Bursa'da bir çok siyasi partide parti içi tartışmalar oluyor, ayrılanlar oluyor ama MHP Bursa teşkilatlarında böyle bir şey hiç yok. Buda Cihangir Kalkancı'nın ne kadar başarılı bir siyasetçi olduğunu gösteriyor. Kendisini tebrik ediyorum.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.